Prekrytie kruhového bazéna

Prekrytie kruhového bazéna alebo vírivky v rôznych variáciách a rozmeroch vám nie len navrhneme, ale zrealizujeme aj kompletnú montáž.

Naša konštrukcia je tvorená fixným a posuvným polkruhom, ktorý je vyrobený z kvalitného hliníku a lexanu. Manipulácia s nimi je veľmi jednoduchá. Atypické rozmery nie sú pre nás problém, či už premýšľate nad nižšou alebo vyššou variantou. Samotný hliník použitý na zastrešenie kruhového bazéna je samozrejme ošetrený povrchovou úpravou vo farebnom prevedení, ktoré si vyberiete. Prekrytie kruhového bazéna napomáha rýchlejšiemu ohrevu vody a udrží jej teplotu aj počas chladnejších nocí.

Prekrytie kruhového bazéna a jeho výhody

Prečo investovať do prekrytia vášho kruhového bazénu lexanom?

Ochrana: Zastrešenie kruhového bazéna poskytuje vynikajúcu ochranu pre váš kruhový bazén. Chráni ho pred vonkajšími faktormi ako prach, nečistoty a lístie. Pomáha tiež predchádzať vyparovaniu vody a udržuje vodu v bazéne čistú a priezračnú.

Bezpečnosť: Bazén krytý konštrukciou z lexan zaisťuje bezpečnosť detí a domácich miláčikov tým, že zabraňuje náhodným pádom alebo skĺznutiu do bazéna. Naše prekrytia sú navrhnuté tak, aby bola pevné, robustné a schopné uniesť váhu dospelého človeka. Zabezpečujú tak zvýšenú bezpečnosť a bezstarostnosť.

Odolnosť: Lexan je známy svojou výnimočnou odolnosťou a dlhou životnosťou, čo z neho robí skvelú investíciu pre váš bazén. Je odolný voči poveternostným podmienkam a extrémnym teplotám, ako aj nárazom, poškriabaniu a chemikáliám.

Úspora energie: Prekrytie kruhového bezéna z lexanu pomáha udržiavať teplo a znižovať spotrebu energie tým, že zabraňuje tepelným stratám z bazéna vďaka svojim izolačným vlastnostiam. To vám môže ušetriť peniaze na nákladoch na vykurovanie a znížiť dopad na životné prostredie.

Estetická príťažlivosť: Lexan je všestranný materiál, ktorý možno navrhnúť tak, aby zodpovedal estetike vášho bazéna a vonkajšieho priestoru. Dodáva sa v rôznych farbách, veľkostiach a dizajnoch a poskytuje množstvo možností, ktoré vyhovujú vášmu štýlu a preferenciám.

Chcete vedieť viac? Vypočítajte si nezáväzné nacenenie v našej kalkulačke alebo nás kontaktujte pre konzultáciu návrhu riešenie presne podľa vašich potrieb.

prekrytie-kruhoveho-bazenu-lexan-lexmont

Videoprezentácia

Kontaktujte nás

Lokalita

Železničná 1420/47
905 01 Senica,
Slovenská Republika

Máte záujem o našu realizáciu?

Napíšte nám a my vám radi navrhneme riešenie na mieru alebo vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.


    K Vašej správe pripojte fotografiu, kde budeme vykonávať realizáciu. (Príloha, ktorú vkladáte musí mať maximálne 4Mb.)

    Osobné údaje spracúvame pre vybavenie vašej požiadavky. Viac informácií "tu".