Hliníková voliéra pre chov vtáctva

Hliníková voliéra na mieru je ideálnym a praktickým riešením, ak chováte vtáctvo alebo iný druh vyžadujúci pobyt vonku. Naše klietky z hliníkových profilov vyrábame na mieru podľa veľkosti pozemku a požiadaviek na životný priestor zvierat. Priestranné vonkajšie voliéry pre papagáje, nie sú výnimkou, máme skúsenosti aj s realizáciou komplexnejších projektov, ako napríklad klietky pre exotické vtáky alebo pre vtáky väčších rozmerov.

Hliníková voliéra je vybavená lexanovým termo zastrešením a izoláciou z PUR panelov, ktoré zabezpečia optimálnu teplotu a ochranu pred vonkajšími vplyvmi. Vďaka týmto prvkom poskytneme vašim zvieratám dostatok svetla a tepla, ktoré potrebujú pre svoj zdravý rast a vývoj.

Sme presvedčení, že správne vybavenie pre vaše zvieratá je kľúčom k ich dobrému zdraviu a spokojnosti. Kontaktujte nás a radi vám navrhneme a vybudujeme klietku presne podľa vašich požiadaviek.

Použité materiály pri výrobe voliéry pre papagáje a iné vtáctvo:

  • hliníková konštrukcia
  • pozinkované pletivo talianskej značky ESAFORT
  • izolácia z PUR panelov
  • prestrešenie Lexan Thermoclear Solar Control IR

Výhody hliníkových voliérov pre vtáctvo

V našej ponuke nájdete rôzne veľkosti a typy voliér, od menších pre jednotlivé páriky vtákov až po veľké chovné voliéry pre väčšie kŕdle. Všetky voliéry sú vyrobené z kvalitného hliníka, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom a ľahko sa udržiava.

Ďalšou výhodou hliníkových voliér je možnosť ich prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám. Môžeme pridať extra dvierka pre ľahší prístup, zabudovať automatické krmítka a napájačky, alebo pridať iné prvky, ktoré pomôžu vašim zvieratám cítiť sa pohodlne a bezpečne a vám uľahčia potrebnú údržbu.

Neváhajte sa na nás obrátiť s montážou a inštaláciou voliér. Naši odborníci sa postarajú o celý proces, od navrhnutia a výroby až po montáž a inštaláciu.

Ak máte záujem o naše produkty, neváhajte nás kontaktovať a radi vám poskytneme viac informácií a ponúkneme vám individuálny projekt na mieru.

Hliníková voliéra pre vtáctvo

Kontaktujte nás

Lokalita

Železničná 1420/47
905 01 Senica,
Slovenská Republika

Máte záujem o našu realizáciu?

Napíšte nám a my vám radi navrhneme riešenie na mieru alebo vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.


    K Vašej správe pripojte fotografiu, kde budeme vykonávať realizáciu. (Príloha, ktorú vkladáte musí mať maximálne 4Mb.)

    Osobné údaje spracúvame pre vybavenie vašej požiadavky. Viac informácií "tu".