Prekrytie obdĺžnikového bazéna

Navrhneme, vyrobíme a zrealizujem vám prekrytie obdĺžnikového bazéna akýchkoľvek rozmerov.

Zabráňte padaniu nečistôr, rýchlemu špineniu alebo ochladzovaniu vody vo vašom bazéne. Prekrytie obdĺžnikového bazéna chráni vodu pred nečistotami, ochládnutím počas celej sezóny a zvyšuje bezpečnosť. Konštrukcie pre prestrešenie vyrábame z lexanu a hliníku. Z kvalitných materiálov, ktoré sú povrchovo ošetrené, nepodliehajú korózii a budú vám slúžiť dlhé roky. Vybrať si môžete z rôznych farebných variantov. Stačí ak nám pošlete rozmery vášho bazénu, farebné preferencie a my vám radi zašleme cenovú ponuku na mieru.

Investícia, ktorá sa vyplatí

Prekrytie obdĺžnikového bazéna a jeho výhody

Bezpečnosť celej rodiny

Prekrytie môže ochrániť všetkých rodinných príslušníkov. Naše konštrukcie sú pevné, robustné a schopné uniesť váhu i dospelého človeka. Zabránia tak nešťastnému pádu do vody vám, vašim deťom a dokonca aj domácim maznáčikom.

Úspora financií v sezóne i mimo nej

Lexan, hliník sú kvalitné materiály s dlhou životnosťou a prestrešenie obdĺžnikového bazéna vám tak vydrží dlhé roky. Rovnako tak konštrukcia chráni vodu pred nečistotami a rýchlym chladnutím v nepriaznivom počasí. Šetrí vám tak financie v prípade ohrevu vody, zabraňuje vyparovaniu a nemusíte používať príliš veľa chemikálií, aby ste vodu udržali čistú.

Prestrešenie bazéna vám nielen predĺži letnú sezónu, no i ochráni bazén počas zimy. Máte záujem o prestrešenie? Kontaktujte nás a zašleme vám obratom nezáväznú cenovú ponuku.

prekrytie-stvorcoveho-obdlznikoveho-bazena-lexan-lexmont

Kontaktujte nás

Lokalita

Železničná 1420/47
905 01 Senica,
Slovenská Republika

Máte záujem o našu realizáciu?

Napíšte nám a my vám radi navrhneme riešenie na mieru alebo vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.


    K Vašej správe pripojte fotografiu, kde budeme vykonávať realizáciu. (Príloha, ktorú vkladáte musí mať maximálne 4Mb.)

    Osobné údaje spracúvame pre vybavenie vašej požiadavky. Viac informácií "tu".