Strešné svetlíky

Strešné svetlíky sú dôležitým prvkom pre osvetlenie vašej firmy alebo výrobnej haly. Poskytujeme vám kvalitnú výrobu a montáž svetlíkov, ktoré sú vyrobené z hliníkových profilov a výplnené z polykarbonátu LexanTM. Tieto svetlíky vám navyše osadíme s motoricky ovládanými oknami, čo umožní jednoduché a pohodlné ovládanie.

Poskytujeme vám nielen montáž nových svetlíkov, ale aj výmenu za pôvodné sedlové svetlíky s drôteným sklom. A to vrátane demontáže, takže sa nemusíte starať o nič iné, len sa tešiť z nových.

Naše strešné svetlíky sú ideálne pre všetky typy budov a sú vhodné pre montáž na novostavby aj rekonštrukcie. Sú vyrobené z kvalitných materiálov a prešli dôkladným kontrolným procesom, takže si môžete byť istí, že získate vysoko kvalitný produkt.

Ak máte záujem o naše produkty, neváhajte nás kontaktovať a radi vám poskytneme viac informácií a ponúkneme vám individuálny projekt na mieru.

Inštalácia

Inštalácia kvalitného svetlíka vám prinesie mnoho výhod. Jednou z najdôležitejších je zlepšenie priepustnosti svetla do priestoru. Svetlík vám umožní dostať sa k svetlu, ktoré potrebujete pre vaše aktivity a zlepší tak kvalitu a rozptýlenie osvetlenia po priestore.

Ďalšou výhodou je použitie mliečneho zafarbenia tzv. opál polykarbonátu. Táto výplň svetlíka poskytuje optimálne rozptýlenie svetla, čo znamená, že sa zabraňuje oslňovaniu a znižuje sa prehrievanie vnútorného priestoru vplyvom slnečného žiarenia.

Rekonštrukcia strešných svetlíkov s firmou Lexmont znamená, že vaše svetlíky budú spĺňať požiadavky na tepelnú izoláciu a vzhľadom na ich nízku hmotnosť, výborné izolačné vlastnosti a nerozbitnosť sú ideálnym riešením.

Varianty rekonštrukcie strešných svetlíkov

Kompletné nahradenie starých svetlíkov novou konštrukciou vrátane polykarbonátového zasklenia. Táto možnosť znamená, že dostanete úplne nový svetlík, ktorý bude vyzerať skvele a poskytne vám dostatok svetla.

Náhrada sklenenej výplne za výplň z polykarbonátu (lexanu) pri ponechaní pôvodnej konštrukcie. Táto možnosť vám umožní ušetriť peniaze, pretože nebudete musieť meniť celú konštrukciu svetlíka.

lexmont stresne svetliky polykarbonat lexan

Kontaktujte nás

Lokalita

Železničná 1420/47
905 01 Senica,
Slovenská Republika

Máte záujem o našu realizáciu?

Napíšte nám a my vám radi navrhneme riešenie na mieru alebo vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.


    K Vašej správe pripojte fotografiu, kde budeme vykonávať realizáciu. (Príloha, ktorú vkladáte musí mať maximálne 4Mb.)

    Osobné údaje spracúvame pre vybavenie vašej požiadavky. Viac informácií "tu".