Zimné záhrady z lexanu

Zväčšite svoj obytný priestor a skrášlite svoj dom zimnou záhradou. Izolácia z kvalitného lexanu zaručuje minimálne výkyvy teplôt, takže si môžete svoju zimnú záhradu užívať naplno počas celého roka.

Použité materiály

  • lexan
  • hliníková konštrukcia

Zimné záhrady z lexanu a ich výhody

Poskytujeme kvalitné a elegantné riešenia zimných záhrad vyrobených z prvotriednych polykarbonátových dosiek z materiálu lexan.

Zimné záhrady z lexanu sú odolné voči extrémnym poveternostným podmienkam a ich konštrukcia zaručuje stabilitu a dlhotrvajúci vzhľad. Lexan ďalej zaručuje vysokú odolnosť voči nárazom, výbornú tepelnú izoláciu a ochranu pred UV žiarením. Práve preto predstavuje kvalitné riešenie pre vaše vonkajšie priestory a vytvára príjemné miesto na relaxáciu a oddych.

Zimná záhrada je ideálna pre elegatné zväčšenie životného priestoru a vytvorenie príjemného miesta na stretnutia s priateľmi alebo na oddych a relaxáciu. Zimné záhrady z lexanu sú navyše jednoducho udržiavateľné a ľahko sa čistia.

Vďaka svojmu elegatnému vzhľadu a vysoko kvalitnému materiálu je sú tou správnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé riešenie pre svoje vonkajšie priestory. Vytvorte si príjemné miesto pre relaxáciu a oddych. Kontaktujte nás ešte dnes pre návrh vášho riešenia.

zimne-zahrady-z-lexanu-zimna-zahrada-lexmont

Kontaktujte nás

Lokalita

Železničná 1420/47
905 01 Senica,
Slovenská Republika

Máte záujem o našu realizáciu?

Napíšte nám a my vám radi navrhneme riešenie na mieru alebo vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.


    K Vašej správe pripojte fotografiu, kde budeme vykonávať realizáciu. (Príloha, ktorú vkladáte musí mať maximálne 4Mb.)

    Osobné údaje spracúvame pre vybavenie vašej požiadavky. Viac informácií "tu".