Skleník z lexanu

Ochráňte vašu úrodu pred priamym slnečným žiarením, prízemnými mrazmi a inými nástrahami počasia so skleníkom z lexanu. Naše lexanové skleníky nepotrebujú základ a sú ľahké, takže je môžné ich v prípade potreby jednoducho premiestniť na iné miesto.

Rozmery

  • 6×3 m
  • 3×4 m
  • 3×2 m

Použité materiály

  • hliníková konštrukcia
  • pláštenie z lexanu s dvojitou UV ochranou

Prečo skleník z lexanu?

Začnite si užívať zdravé a čerstvé plodiny priamo z vašej záhrady.

Skleník z lexanu poskytuje výbornú ochranu pre vaše rastliny. Je odolný voči extrémnym poveternostným podmienkam, a preto je ideálnym riešením pre pestovanie rôznych druhov plodín a kvetov.

Jeho konštrukcia je ľahká a odolná voči korózii. Nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu. Lexanové skleníky ponúkajú dostatok miesta pre pestovanie vašich obľúbených plodín a kvetov a umožňuje ľahký prístup pre zalievanie a starostlivosť.

Lexan je známy svojou vysokou odolnosťou voči nárazom, tepelnou izoláciou a UV ochranou, čo zabezpečuje optimálne rastové podmienky pre vaše rastliny. Produkty z lexanu tak predstavujú vysoko kvalitné riešenia prekrytí s dlhou životnosťou.

Ak hľadáte spoľahlivý a kvalitný skleník pre pestovanie vašich rastlín, skleník z lexanu je tou správnou voľbou. Kontaktuje nás ešte dnes pre návrh riešenia priamo pre vás.

lexmont logo farebné

Kontaktujte nás

Lokalita

Železničná 1420/47
905 01 Senica,
Slovenská Republika

Máte záujem o našu realizáciu?

Napíšte nám a my vám radi navrhneme riešenie na mieru alebo vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.


    K Vašej správe pripojte fotografiu, kde budeme vykonávať realizáciu. (Príloha, ktorú vkladáte musí mať maximálne 4Mb.)

    Osobné údaje spracúvame pre vybavenie vašej požiadavky. Viac informácií "tu".