Nezaradené

Zastrešenie kruhového bazéna AZURO

prekrytie-kruhoveho-bazenu-lexan-lexmont

Kruhový bazén Azuro je vďaka svojej kvalitnej konštrukcii a modernému dizajnu obľúbeným typom bazéna na Slovensku. Aby ste si mohli užívať kúpanie v ňom počas celého roka, ponúkame vám zastrešenie bazéna Azuro na mieru. 

Naše prekrytie bazéna Azuro vám umožní využívať bazén aj v chladných mesiacoch. Ako firma s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti vám poskytneme širokú paletu riešení zastrešenia kruhového bazéna na mieru.  Zohľadníme vaše individuálne požiadavky a tvar. Navrhneme pre vás prekrytie bazéna Azuro, ktoré bude nielen praktické, ale aj esteticky príjemné pre vašu záhradu.

Obľúbený typ bazénu Azuro

Kruhové bazény Azuro sú na Slovensku veľmi obľúbené pre svoj jedinečný dizajn, vysokú kvalitu a prijateľnú cenu. Jednou z hlavných výhod kruhových bazénov Azuro je ich univerzálnosť. Môžu byť umiestnené na rôznych miestach v záhrade. Kruhový tvar bazéna poskytuje pôsobivý estetický efekt a zároveň umožňuje lepšie využitie priestoru.

zastresenie-bazena-azuro-kruhove-bazeny-lexmont

Prečo investovať do zastrešenia bazéna?

Zastrešenie bazéna je nevyhnutným prvkom pre tých, ktorí chcú mať krištáľovo čistú vodu bez nečistôt. Vďaka zastrešeniu sa voda nebude kaziť a udržíte ju v ideálnej teplote. Kvalitné zastrešenie predĺži kúpaciu sezónu o niekoľko mesiacov. Tak isto je nápomocný v prípade bezpečnosti, kedy zabráni deťom a maznáčikom spadnutie do bazéna. V otázke zazimovania bazéna  je stabilné zastrešenie najpraktickejšie a ochráni ho po celej ploche.

Zastrešenie bazéna Azuro

Bazény Azuro sa v našich podmienkach tešia čoraz väčšej obľube.  My sme pre vás navrhli jednoduché a praktické riešenie zastrešenia kruhového bazéna práve pre tento typ. Pre jednoduchú manipuláciu odporúčame posuvné zastrešenie, ktoré  je vhodné pre všetky druhy zapustených bazénov. 

Konštrukcia a materiál 

Zastrešenie bazéna azuro je vyrobené z hliníku s polykarbonátovou výplňou a zabezpečí potrebnú tepelnoizolačnú ochranu.

Riešenie šité na mieru

Naša ponuka zahŕňa širokú paletu riešení, ktoré dokážu zohľadniť individuálne požiadavky každého majiteľa bazéna, vrátane špecifických tvarov. 

Ponúkame ultranízke riešenia, kryt na bazén,  pochôdzné modely a možnosť atypických kombinácií. S naším zastrešením bude váš bazén vyzerať skvele a zároveň ho ochránite pred nečistotami a dažďom.

Benefity zastrešenie bazéna Azuro

  • prekrytie bazénu Azuro – všetky rozmery
  • riešenie na mieru
  • vyrobené z kvalitných materiálov
  • praktické posuvné riešenie
  • vyrobené na Slovensku
  • pozáručný servis

Ak premýšľate o kúpe bazénu Azuro, buďte o krok vpred a dobre premyslite si aj benefity zastrešenia. Prekrytie bazéna Azuro, vám zaručí využívať všetky jeho výhody počas celého roka.