Nezaradené

Trendy v dizajne prekrytia bazénov a atypické tvary

prekrytie bazéna lexanom a hliníkom od lexmont

Zastrešenie bazéna má nielen praktické využitie, ktoré predlžuje kúpaciu sezónu a chráni vodu pred nečistotami, no je aj estetickým doplnkom. Zastrešenie bazéna je štýlový element každej záhrady a výrazne zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti. Tak ako v každej oblasti, aj trendy v prekrytí bazéna sa časom menia. Čoraz obľúbenejšie sa stávajú atypické tvary. Toto sú aktuálne trendy v dizajne prekrytia bazénov:

Praktické riešenia vs. trendy v dizajne prekrytia bazénov

Praktickosť a estetika je kombinácia, ktorá hýbe trendmi v roku 2023. Najobľúbenejšou vychytávkou sa stalo zastrešenie bazéna s posuvnou konštrukciou. Vďaka tomuto riešeniu môžete zastrešenie rýchlo otvárať a zatvárať, čo oceníte najmä v letných mesiacoch, kedy sa chcete kúpať bez obmedzení!

kryty-na-bazen-zastresenie-bazenov-lexan-lexmont

 

Trendy v dizajne prekrytia bazénov sú ekologické

Ekologická udržateľnosť sa nevyhla ani odvetviu bazénového zastrešenia. Veľmi obľúbeným doplnkom sa stali solárne panely. Trendy sú zastrešenia, ktoré majú panely rovno integrované. Primárnou výhodou je, že panely pomáhajú ohrievať vodu v bazéne, čo je mimoriadne výhodné, ak nemáte k dispozícii iný zdroj tepla alebo, ak chcete na umelom zahrievaní bazéna ušetriť.

Bez estetického prevedenia to nejde

Funkčnosť je mimoriadne dôležitý atribút, no záujemcom čoraz viac záleží na estetickom prevedí zastrešenia. Trh s materiálmi a prevedeniami je obrovský, a preto máte na výber z hocijakých kombinácií, ktoré sa budú hodiť k štýlu vašej záhrady.

Trendy v dizajne prekrytia bazénov neobišli ani atypické tvary

Atypické a unikátne tvary sa stávajú čoraz obľúbenejšími. Naša firma sa na tento typ zastrešenie špecializuje tiež. U nás máte na výber z troch prevedení prekrytia:

  • priehľadný lexan
  • plný lexan
  • dutinkový lexan

Vyrobíme pre vás zastrešenie na mieru, ktoré bude s vaším bazénom dokonale ladiť.

prekrytie bazéna lexanom a hliníkom od lexmont

Na zastrešenie bazéna je vždy správny čas!

V každom ročnom období je zastrešenie bazéna skvelou investíciou. Ak sa pre zastrešenie rozhodnete v sychravých mesiacoch, skvelo sa pripravíte na leto! Zároveň môžete s kúpaním začať o čosi skôr, pretože zastrešenie z lexanu skvelo ohrieva vodu a udržiava jej stabilnú teplotu.

Ak premýšľate nad zastrešením bazéna, kontaktujte nás. Radi pre vás vypracujeme individuálny plán zastrešenia a ponúkneme vám tie najoptimálnejšie možnosti.