Nezaradené

Investujte návratne – strešné svetlíky ako súčasť výrobnej haly

strešné svetlíky

Dobré osvetlenie je základom dobrej pracovnej morálky. Sami ako majitelia firmy vieme, že správne osvetlenie je kľúčovým faktorom pre produktivitu, pohodlie a zdravie zamestnancov. Strešné svetlíky sú skvelý spôsob, akým dosiahnuť optimálne osvetlenie.

Svetlíky majú pre vašu firmu mnohé benefity. Radi by sme vám predstavili výhody z hľadiska prevádzkovania výrobných hál.

Menšie náklady na energiu

Svetlíky sú efektívnou súčasťou vašej výrobnej haly. Presvetlujú priestor a šetria náklady na osvetlenie. Počet svetlíkov prispôsobíme vašim potrebám a vytvoríme pre vás funkčný systém osvetlenia. Najmä počas leta dokážete vďaka tomuto systému ušetriť stovky eur. Elektrická úspora je na vašich účtoch badateľná a zároveň prispievate k ochrane životného prostredia.

Strešné svetlíky sú zárukou pohody na pracovisku

Určite ste už počuli, že prirodzené svetlo má pozitívny vplyv na mentálne zdravie, náladu či produktivitu práce. Príjemné denné svetlo podporí blahobyt vašich zamestnancov na pracovisku. Energia, ktorú z prirodzeného svetla načerpajú sa pretaví do ich pracovnej výkonnosti. 

Nadčasový dizajn

Svetlíky nie sú len funkčné, ale aj estetické. Do vašich priestorov prinášajú svieži a moderný vzhľad. Interiér je vďaka tejto inštalácii opticky priestrannejší. Dobrý vzhľad predáva,  a aj dizajn haly vplýva na pocity a rozpoloženie vašich klientov, ktorí ju navštívia. 

Strešné svetlíky nájdu využitie všade

Strešné svetlíky sa stanú dizajnovým a funkčným kúskom v každej výrobnej hale. Bez ohľadu na veľkosť vašej haly alebo skladu a odvetvia, prinesú vašej firme výhody.  Investícia do kvalitného osvetlenia výrazne prispieva k pozitívnej pracovnej atmosfére a produktivite vašich zamestnancov. Správne umiestnené a dimenzované svetlíky dokážu zlepšiť podmienky práce a zvýšiť tak účinnosť pracovného procesu.

Lexmont vám nainštaluje strešné svetlíky, ktoré budú presne podľa vašich požiadaviek. Každá budova je individuálna a preto dbáme na predstavu nášho klienta. Svetlíky navyše osadzujeme s motoricky ovládanými oknami, čo umožňuje jednoduché ovládanie. Ak máte záujem o konzultáciu neváhajte nás kontaktovať, spoločne nájdeme pre vás to správne riešenie.