Nezaradené

Prekrytie terasy ako návratná investícia

Súčasným realitným trhom hýbe viacero trendov. Jedným z nich je maximálna efektivita využívania priestoru. Do popredia sa dostáva priestrannosť a vzdušnosť priestorov. Zároveň sa každý prirodzene snaží zvyšovať hodnotu svojej nehnuteľnosti. Viete ako tieto dva trendy skĺbiť? V Lexmont odporúčame prekrytie terasy!

Prečo sa oplatí investovať do prekrytia terasy?

Prekrytá terasa vytvorí elegantný priestor, ktorý je možné využívať aj počas nepriaznivých podmienok, napríklad počas daždivých letných dní. Vďaka prekrytiu terasy sa vám neprekazia vaše plány. Zároveň môže byť vaša terasa využívaná aj počas jesene či jary, kedy hrozia prehánky či fúka vietor. 

Prekrytá terasa zvyšuje na hodnote

Samotná terasa je zaujímavý a vyhľadávaný element. No, prekrytá terasa je obrovské plus. To, čo kupci ocenia je, že svoje oslavy a akcie nemusia prispôsobovať predpovediam počasia, prípadne nemusia riskovať, že im grilovačku nečakane prekazí dážď či vietor. Zároveň, dizajn vašej terasy posunie na nový level. Vedzte, že zastrešenie terasy je moderným spestrením každého dvora.

zastrešenie terasy

Pre koho je prekrytie vhodné?

Investícia do prekrytia sa vráti každému! Či už ide o rodiny s deťmi, ktoré sú odhodlané hrať sa za každého počasia alebo ide o mladšie či staršie páry, ktoré si chcú vychutnávať posedenie na čerstvom vzduchu bez ohľadu na poveternostné podmienky. 

Prekrytá terasa má potenciál

Pri predaji nehnuteľnosti môže byť práve prekrytá terasa rovnako aj rozhodujúcim faktorom, ktorý priláka potenciálnych záujemcov a zvyšuje atraktivitu nehnuteľnosti na trhu. Je to jednoduchý spôsob, ako vylepšiť a zmodernizovať existujúce bývanie a zároveň zvýšiť jej potenciálny predajný zisk.

Prekrytím terasy si môžete vytvoriť základ na zastrešenie terasy. Ak by vám po čase prekrytie nestačilo a vašu terasu by ste chceli posunúť na iný level, môžete ju zaskliť. Strešné prekrytie slúži ako skvelá príprava na implementáciu skla. Navyše, ak si pre presklenie terasy vyberiete Lexmont, pripravíme pre vás kompletný návrh a prekonzultujeme s vami potenciál do budúcnosti. Prekrytie terasy je rozhodne návratnou investíciou!