Nezaradené

Hliníkové prístrešky k domu

pristresky-k-domu-pergola-zimna-zahrada-lexan-lexmont

Prístrešky k domu neslúžia iba ako praktické riešenie na ochranu pred nepriaznivými vonkajšími podmienkami, ale zároveň sa stávajú dôležitým estetickým prvkom, ktorý pridáva na hodnote vašej nehnuteľnosti. V tomto článku sa zameriame na prístrešky vyrobené z hliníka a lexanu, ktoré kombinujú vynikajúce vlastnosti týchto materiálov a prinášajú množstvo dôvodov pre ich výber.

Kvalita materiálu jeho vlastnosti sú rozhodujúce

Prístrešky k domu Lexmont sú vyrobené z hliníka a lexanu. Sú to materiály známe svojimi výbornými vlastnosťami. Hliník ako taký je ľahký, no zároveň veľmi pevný a odolný voči korózii. Jeho vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom zaručuje, že prístrešky vydržia dlhodobo bez akejkoľvek degradácie.

Lexan, na druhej strane, je moderný a vysoko kvalitný polykarbonátový materiál, ktorý je mimoriadne odolný voči nárazom, UV žiareniu a prasknutiu. Táto kombinácia materiálov zabezpečuje, že prístrešky od nás sú spoľahlivé a trvácne riešenie. Či už chcete postaviť terasu alebo veľkolepú otvorenú pergolu obráťte sa na naše dlhoročné skúsenosti.

Prístrešky k domu z hliníka a ich dizajn

Hliníkové prístrešky  k domu s výplňou z Lexanu majú jednu ďalšiu veľkú výhodu – flexibilitu. Vďaka použitým materiálom, je možné prístrešky prispôsobiť presne vašim špecifickým potrebám a štýlu vášho domova. 

Flexibilita týchto materiálov umožňuje dizajnérom vytvárať jedinečné a individuálne riešenia bez obmedzení. Môžete si tak bez obmedzení zväčšiť svoj obytný priestor zimnou záhradou alebo prístreškom.

Nech už si predstavujete minimalistický prístrešok s čistými líniami a jednoduchým dizajnom, alebo štýlový prístrešok s ozdobnými prvkami a detailmi, dokáže vám vyhovieť. Navrhneme a vyrobíme prístrešok presne podľa vašich predstáv, čím dokonale zapadne do vášho exteriéru.

Bez ohľadu na veľkosť, tvar alebo špeciálne požiadavky vyrobíme vám prístrešok k domu, ktorý bude presne odzrkadlovať vaše požiadavky.

Komplexné služby od nás

Jednou z našich hlavných priorít je poskytovať komplexný servis, aby sme zabezpečili spokojnosť a dlhodobú podporu pre vás, našich zákazníkov. 

Okrem samotnej výroby prístreškov ponúkame aj montáž a pozáručný servis, čím zaručujeme bezproblémovú inštaláciu a trvalú funkčnosť našich produktov. Naši kvalifikovaní technici sú pripravení vám  poskytnúť odborné poradenstvo a riešenia.

Prístrešky k domu z hliníka a lexanu predstavujú vynikajúce riešenie, ktoré kombinuje vysokú kvalitu materiálov, široké výhody a dlhoročné skúsenosti našej slovenskej firmy Lexmont. 

V prípade, ak máte záujem o výrobu hliníkového prístrešku k domu na mieru, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám ponúkneme naše dlhoročné skúsenosti a možnosti podľa vašich požiadaviek.

polykarbonaty-zimne-zahrady-terasy-pergoly-prekrytie-domu-a-zahrady-lexmont