Nezaradené

Ako správne vybrať hliníkové voliéry pre vtáky?

Milovníci vtáctva nám dajú určite za pravdu, že to ako sa cíti ich pernatý miláčik v klietke výrazne ovplyvňuje jeho správanie k majitelovi a k okoliu. Viete ako správne vybrať hliníkové voliéry pre vtáky, tak aby vaše vtáctvo malo všetko, čo potrebuje?

Veľkosť a dizajn voliéry pre vtáky neprehliadajte!

Na prvý pohľad sa môže zdať, že primeraná veľkosť voliéry je samozrejmosťou. No ak vo voliére chcete mať viac ako jedného vtáčika je na mieste zvážiť či budú mať dostatok priestoru.

Dizajn a technické riešenie voliéry je ďalším kľúčovým aspektom.Voliéru si dobre prehliadnite a zvážte či je dobre riešené zatváranie voliéry alebo či tam je priestor na pítka, prípadne na misky. Vo všeobecnosti by mala byť voliéra bezpečná, stabilná a ľahko prístupná. 

hlinikove-voliery-pre-vtakySprávny materiál zaváži

Ideálny materiál pre voliéry je hliník, pretože je odolný voči korózii a za normálnych okolností nehnije. V porovnaní s inými kovmi je pocitovo ľahký, čo uľahčuje manipuláciu. Samotná sila materiálu je však pevná, čo predlžuje životnosť voliéry. My v Lexmont sa špecializuje na výrobu hliníkových voliér s dôrazom na detail. 

Voliera na mieru

Obrovskou výhodou hliníkových volier je to, že ich môžete prispôsobiť vašim požiadavkám. U nás v Lexmont sa zaoberáme potrebami našich zákazníkov a na vyžiadanie vieme pridať dvierka navyše či zabudovať krmítka a pítka. 

Hliníkové voliéry pre vtáky od Lexmont

Pamätajte, že pri výbere voliéry je dôležité zvážiť aj umiestnenie. Miesto, kde voliéra stojí, má veľký vplyv na pohodu a pohyb vtákov. Ideálne umiestnenie voliéry zabezpečí dostatok prirodzeného svetla a tepla, ale zároveň ochráni vtáky pred prílišnými poveternostnými vplyvmi. Práve jej umiestnenie je ďalší aspekt, ktorý treba zvážiť pred zakúpením hliníkovej voliéry pre vašich pernatých priateľov.

Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v praxi. Naša ponuka hliníkových volier je široká a zároveň voliery môžete dodatočne personalizovať. Ak vás táto téma zaujala a chcete sa o našich službách dozvedieť viac, kontaktujte nás. Nájdete nás tiež na našej facebookovej stránke.