Nezaradené

5 dôvodov, prečo nebudete ľutovať zastrešenie vírivky

Vlastníte vírivku a chcete jej funkciu a hodnotu posunúť na nový level? Je čas uvažovať nad jej zastrešením. Okrem toho, že je veľmi praktické a zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti, umožňuje vám relaxovať aj počas nepriaznivého počasia. Dnes vám predstavíme 5 dôvodov, prečo zastrešenie vírivky nebudete ľutovať!

1. Relax aj v zlom počasí

Využívanie vírivky, kedykoľvek si spomeniete je benefit, o ktorom snívajú mnohí z nás. Vďaka tomu, že je kryt odklápací, si môžete vybrať či chcete úplné zastrešenie alebo iba čiastočné. Okrem toho, že zastrešenie chráni pred dažďom či silným vetrom, chráni aj pred slnečnými lúčmi, ktoré môžu byť pre vašu pokožku nebezpečné. 

2. Zastrešenie vírivky udržuje čistú vodu

Voda v bazénoch či vírivkách je všeobecne náchylná na znečistenie. Jedinou funkčnou  obranou proti padajúcemu lístiu a hmyzu je zastrešenie. Zabraňuje vniku akýchkoľvek nečistôt, čo vám ohromne šetrí čas pri údržbe. Navyše, menej pravidelná údržba a menej znehodnotený povrch vírivky predlžuje jej životnosť.

3. Stabilná teplota vody

Zastrešenie udržuje vodu prirodzene teplú. Nie je nutné vodu často a príliš ohrievať, čo znižuje náklady na prevádzkovanie vírivky. 

4. Zastrešenie vírivky je návratná investícia

Zastrešenie je nielen investícia do vášho komfortu, ale aj do vašej nehnuteľnosti. Bývanie s kvalitným zastrešením vírivky je na trhu atraktívnejšie a konkurencieschopné. 

5. Zastrešenie vírivky s profesionálnou montážou

Ak sa rozhodnete pre zastrešenie vírivky, ktoré bude realizované firmou Lexmont, nebudete ľutovať! Naša firma sa špecializuje na zastrešenia rôzneho typu, pričom je naším štandardným materiálom lexan. Jeho výhodou je, že je odolný proti UV žiareniu a poveternostným podmienkam.

Zastrešenie vírivky v každom ročnom období

Veľa majiteľov bazénov či víriviek si necháva zastrešenie na jar či leto, kedy ich začínajú využívať. Z hľadiska výroby a montáže je však toto obdobie najvyťaženejšie a lehota dodania sa môže predĺžiť. Najideálnejší čas je z hľadiska rýchlosti teda jeseň a zima, kedy majú výrobcovia a montážnici najviac času. 

Ak máte záujem o zastrešenie vírivky alebo iné montážne práce, kontaktujte nás. Radi s vami prekonzultujeme vaše možnosti a pripravíme plán na mieru.